1. Ar reikia kokio nors fizinio pasiruošimo prieš pradedant Pole Dance?

•Ne, prieš pradedant lankyti mūsų treniruotes nereikia jokio specialaus fizinio pasiruošimo. Pradėjus treniruotis pastebėsite, kaip greit tobulėjate ir stiprėjate.

2. Kokia apranga tinkama treniruotėms?

•Norint atlikti triukus ant stulpo, reikalingi trumpi šortukai. Galima atsinešti ir šltas kojines ar įmaunamas šlepetes, sportines kelnes ar bliuzoną. Avalynės šioms treniruotėms nereikia.

3. Ar pirma treniruotė yra mokama?

•Įvadinės pamokos kaina 5 Eur. Jei Jūsų pirmoji pamoka vyks jau egzistuojančioje grupėje, bus taikomas vienkartinės pamokos tarifas 9 Eur.

4. Kada atsiskaitoma už narystes?

•Narystės prasideda ir baigiasi kartu su kalendoriniais mėnesiais. Kiekvieno mėnesio gale (iki 1 ateinančio mėnesio dienos) reikia susimokėti už ateinančio mėnesio narystę, taip užtikrinant sau vietą grupėje. Jei vėluojama susimokėti ir mokama po 1 mėnesio dienos, kaina kyla 5 Eurais.

5. Ką daryti, jei pradėjau lankyti ne mėnesio pradžioje?

•Jei prie mūsų prisijungėte ne mėnesio pradžioje, pirmo mėnesio mokestį Jums paskaičiuosime procentaliai. (Pvz.: jei pradėjote 20 mėnesio dieną, ir Jums Jūsų grupėje liko tik 3 treniruotės iš tą mėnesį iš viso vykusių 8, procentaliai nuo viso abonemento sumos paskaičiuosime, kiek kainuos tos 3).

6. Ar galima atsiskaityti pavedimu?

•Taip, galima atsiskaityti tiek grynais, tiek pavedimu.
Rekvizitai:
Pavadinimas: MB “Aerostudija”
Reg. adresas: Antakalnio g. 51-32, LT 10325, Vilnius
Į.k.: 304055723
A.S.: LT67 7300 0101 4335 6799
Tel.nr.: 868307066
Email: info@raistudio.lt

7. Ar išrašote sąskaitą-faktūrą?

•Taip, Sąskaitą-faktūrą galime išrašyti tiek fiziniam, tiek juridiniam asmenim.

8. Kiek laiko trunka treniruotės?

•Pole Dance treniruotės trunka 1 val. 15 min. Tarp treniruočių yra 15 minučių pertrauka, skirta tempimo pratimams, persirengimui ir klausimamas treneriui. Lankstumo bei High Heels treniruotės vyksta 1 valandą.

9. Kada reikia atvykti į treniruotes?

•Atvykti rekomenduojame 10-15 min. iki treniruotės pradžios.

10. Iš ko susideda treniruotė?

•10-15 minučių treniruotės pradžioje skiriame apšilimui, kurio metu “įjungiame” svarbiausias ir reikalingiausias darbui kūno dalis. Toliau kartojame praeitose treniruotėse išmoktą medžiagą, pasimokome konors naujo. Treniruotės gale (gali būti ir pradioje) 7-10 minučių skiriame pilvo preso pratimams (vienas reikalingiausių raumenų šiame sporte).

11. Ar galima stebėti treniruotę?

•Norint nesudaryti nepatogumo daugeliui lankytojų, treniruočių stebėti neleidžiame. Rekomenduojame iškart ateiti ir bandyti patiems!

12. Ar galima į grupes prisijungti bet kada?

•Taip, naujus narius priimame nuolatos. Pasitarsime su Jumis, kokia grupė jums labiausiai tiktų pagal Jūsų laiko galimybes ir pagal lygį.

13. Į kokią grupę man geriausiai eiti, jei nesu nieko panašaus lankiusi prieš tai?

•Kas porą mėnesių renkame naujokų grupes. Rekomenduojame sekti mūsų naujienas ir prisijungti į vieną iš jų! O jeigu laukti noro nėra – galite rašyti mums per Facebook puslapį ir bandysime ieškoti vietos egzistuojančiose grupėse arba susitarsime dėl privačių treniruočių.

14. Kurį narystės variantą reikėtų rinktis visiškam naujokui?

•Populiariausia mūsų narystė yra Standartinė (2 Pole Sport treniruotės per savaitę plius priedai). Labai rekomenduojame papildomai vaikščioti ir į lankstumo treniruotes. Šių treniruočių metu laviname lankstumą ir jėgą, kurie padeda tiek Pole Sport treniruotėse atliekamiems triukams, tiek bendrai pagerina savijautą.

15. Ką daryti, jei sumokėjau už mėnesį, bet praleidau treniruotę?

•Tokiu atveju rekomenduojame dažniau apsilankyti lankstumo treniruotėse arba laisvame laike, bet galima bandyti ir eiti atidirbti į kitos grupės treniruotę, tačiau mes negalime garantuoti, kad joje bus laisvų vietų. Rekomenduojame treniruočių nepraleisti. Sumokėto narystės mokesčio negrąžiname.

16. Ką daryti, jei pavėlavau į treniruotę?

•Jei pavėlavote, tiesiog prisijunkite prie treniruotės, bet įsitikinkite, kad esate gerai apšilę prieš pradėdami triukus.

17. Ar galiu atidirbti treniruotę iš praeito mėnesio?

•Ne. Registracija galioja TIK EINAMĄJĮ mėnesį. Visas treniruotes galima atidirbti tik einamojo mėnesio metu. Prasidėjus naujam mėnesiui visos neatidirbtos treniruotės anuliuojasi.

18. Ką daryti, jei planuoju išvyką, bet nenoriu prarasti vietos grupėjė?

•Tokiu atveju galime išsaugoti Jums vietą, bet būtina apie išvyką pranešti iš anksto, ne vėliau kaip 2 savaitės iki išvykimo. Jei išvyka truks iki savaitės, praleistas treniruotes siūlome atidirbti kitų grupių treniruočių metu.

19. Ką daryti, jei dirbu nepastoviu grafiku, daug keliauju ir man netinka pastovus laikas tam tikroje grupėje?

•Tokiu atveju siūlome įsigyti Lankytojo kortelę, kuri suteikia galimybę ateiti į 10 atskirų Pole Dance užsiėmimų. Šią kortelę galima išnaudoti per DU KALENDORINIUS MĖNESIUS nuo kortelės įsigijimo.  Kortelės kaina 80 Eur.

20. Ar kiekvieno mėnesio pradžioje automatiškai išsisaugo mano vieta grupėje?

•Taip. Tačiau, pasirašius nario sutartį įsipareigojate informuoti mus jei nuspręsite narystę pakeisti, pristabdyti ar nutraukti.

21. Ar galiu keisti grupę?

•Taip, galite keisti grupę. Tai galite daryti tiek mėnesio pradžioje, tiek viduryje. Tik prieš tai reikia suderinti su mumis Facebook žinute ar skambučiu.