Sveiki atvykę į

RAI studio

RAI studio – tai profesionali sportinė erdvė, įsikūrusi Šiaurės miestelyje, Ogmijos centre, “Parkas Outlet” pastate. Patogiai pasiekiama vieta iš bet kurios miesto pusės, kur visada galima nemokamai parkuoti automobilį. Čia taip rasite daug parduotuvių, restoranų ir kitų pramogų skirtų tiek vaikams, tiek suaugusiems!

Antrame “Parkas Outlet” pastato aukšte, kartu su daugeliu kitų įvairių šokių ir sporto studijų esanti RAI studio sudaro “Laisvalaikio terasą” – vienintėlę tokią erdvę Lietuvoje, kur vienoje vietoje galima rasti tiek daug įvairiausių aktyvaus laisvalaikio rūšių!

RAI studio patalpos – tai 110 kv.m. erdvė, kurioje rasite persirengimo zoną, poilsio/administracinę erdvę, atskirą WC, skirtą tik RAI studio lankytojams, praustuvės kambarį ir, žinoma, treniruočių zoną su net 10 profesionalių stulpų. Didžiuojamės savo bendradarbiavimu su X-POLE – vienu seniausių ir didžiausių Pole Dance įrangos gamintoju pasaulyje. X-POLE stulpai naudojami Pole Sport čempionatuose ir daugelio žymiausių studijų Europoje Mūsų studijoje rasite net du stulpų dengimo variantus – CHROME (8 stulpai) ir STAINLESS STEEL (2 stulpai) skirtingų odos tipų ir poreikių lankytojų patogumui.

Studijoje vyksta ne tik Pole Sport treniruotės, bet ir Lankstumo lavinimo pamokos, kurios prieinamos visiems studijos lankytojams. Šių pamokų metu naudojamas papildomas inventorius (elastinės gumos, diržai, jogos blokeliai, kilimėliai, lazdos), kuriuo, lankytojų patogumui, pasirūpiname mes!

Pole Dance Nauda
Šis sportas reikalauja daug fizinės jėgos, tačiau visiškai nebūtinas joks fizinis pasiruošimas. RAI studijoje naujokus mokome pagal specialiai sudarytą 3 mėnesių programą, kuri suteikia visus būtinus duomenis, prieš pradedant mokytis betkokius rimtesnius akrobatinius triukus. Jos metu sustipriname nugaros, pečių, preso ir visos kūno ašies raumenis, kurie dažnai padeda su lankytojus kamuojančiais nugaros skausmais.

Pole Dance Unikalumas
Pole Dance sportas – tai daugelio įvairių sporto, šokio ir akrobatikos rūsių mišinys. Darbas vyksta su savo kūno svoriu, todėl vystant raumenis išlieka proporcijos. Treniruočių metu lavinama jėga, koordinacija, raumenų atmintis ir lankstumas. Galima atsiduoti tiek kaip į “juodą” sportą, tiek kaip į saviraiškos būdą – Pole Dance save gali atrasti kiekvienas!