ILONA Radavičiūtė 
RAI studio įkūrėja, Pole Sport bei High Heels treniruočių instruktorė.

„Judėjimas niekada man nebuvo svetimas. Užaugau su Sportiniais šokiais, kuriems visuomet liksiu dėkinga už nuo mažens įgytą koordinaciją ir lankstumą.

Pole Dance atradau jau baigusi šokių karjerą, tai buvo vienintelis mano taip mėgtiems šokiams prilygstantis sportas, nors prieš tai bandžiau ne vieną sporto ar šokio rušį.

Treniruotes vedu jau 5 metus, jų metu stengiuosi gilintis į lankytojo klaidas, sistemingai padėti tobulėti ir stumti savo kūną toliau jo galimybių ribų!“

RUGILĖ Krasauskaitė
Pole Sport treniruočių instruktorė.

„Atvykau į Vilnių tapti mokytoja, tačiau studijos nesužavėjo, o čia pirmą kartą išbandytos Pole Dance treniruotės tapo mano geriausia saviraiška.

Meilė sportui ir šokiui čia susijungia į tai, be ko nebegaliu gyventi. Dalyvauju varžybose, daug improvizuoju, domiuosi naujais triukais ir kiekvieną dieną stengiuos tobulėti šioje srityje.

RAI studijoje treniruotes vedu nuo 2017m. rudens, jose stengiuosi įkvėpti savo mokines nenuleisti rankų, tobulėti, mylėti šį sportą taip, kaip myliu jį aš ir svarbiausia, linksmai praleisti laiką sportuojant!“

VILIJA Graužinytė
Studijos smegenys ir akys.

„Šokiai, muzika ir kitokia meninė raiška mane lydėjo nuo pat vaikystės. Atvykus studijuoti greitai pradėjau dirbti, tad derinant mokslą, darbą ir studentavimą menai laikinai buvo padėti į šalį.

Baigiant studijas supratau, kad gyvenimas “darbas-namai” man netinka, norėjosi naujų patirčių. Taip gyvenime atsirado lindyhopas ir kiti svingo eros šokiai. O 2018 sausį išdrįsau išbandyti Pole Dance.

Pole sportas pavergė mano širdį. Čia pavyko atsikratyti daugybės baimių ir neigiamų įsitikinimų, sumažinti nepasitikėjimą savo jėgomis, sustiprinti bei padailinti kūno formas. Šiuo metu studijoje esu trys viename: mokinė, fotografė ir administratorė.“


SABINA Žekytė
Lankstumo užsiėmimų instruktorė.

„Sunkiai įsivaizduoju save be šokio, judesio ar muzikinio ritmo. Šokio būreliai, įvairūs šokio stiliai, nauji žingsneliai tarytum užpildo smulkiausius mano sielos tarpelius.

Pirmą kartą į šokių salę įžengiau būdama 5-erių. Nuo tada šokis mane įtraukė, apglėbė ir nepaleido. Išnaudoju kiek įmanoma daugiau galimybių sužinoti kažką naujo, išmokti kitokį būdą judėti.

Šokdama greitai supratau, kad neatsiejama šokio plastiškumo ir lengvumo pastaptis yra lankstus kūnas. RAI studijoje lankstumo trenerės pareigas saugau nuo 2018 m. pavasario. Treniruočių metu patariu ir nukreipiu kaip pasiekti užsibrėžtų tikslų ar tai būtų išsvajotas “špagis” ar didingasis tiltelis.“

GIEDRĖ Vinikienė Stonytė
Vaikų ir suaugusiųjų Pole Sport treniruočių pavaduojanti instruktorė.

„Plastiškumą, lankstumą, ištvermę ir raumenų stiprumą pradėjau lavinti dar vaikystėje, šokdama pramoginius šokius. Pradėjus studijuoti, dirbti ir sukūrus šeimą aktyvią veiklą teko perkleti į kitas erdves, bet noras judėti muzikos ritmu niekur nedingo.

Pole sport atradau 2016 m. ir tai buvo meilė nuo pirmos treniruotės. Mane sužavėjo galimybė pakilti nuo žemės savo kūno pagalba, fiziškai sudėtingus triukus jungti į vientisą šokį. Išbandžiau įvairias fizines veiklas, bet kitur greitai atsibosdavo.

Esu dirbanti, penkis vaikus auginanti mama, tačiau mano beprotiško tempo kasdienybėje visada atsiranda laiko Pole sport treniruotei, nes tai yra niekada nesibaigiantis iššūkis!“


AUŠRINĖ Tareilienė
Suaugusiųjų lankstumo treniruočių pavaduojanti instruktorė.

„Esu dviejų šaunių berniukų mama. Prieš kelis metus išdrįsus mesti ilgametį juridinį darbą didelėje įmonėje pomėgis sportuoti pamažu virto profesija. Teisės aktų analizę pakeitė žinių gilimas anatomijos, fiziologijos, mitybos ir kitose su sveiku aktyviu gyvenimo būdu susijusiose srityse.

Lažybos su vyru kuris pirmas padarys špagatą paskatino susidomėti raumenų tempimo pratimais. Pastarieji, derinami su jėgos, balanso ir ištvermės lavinimo pratimais, tapo mano vedamų treniruočių pagrindu.

Pole Dance pabandžiau padrąsinta draugės. Pirma kilusi mintis – esu gerokai per aukšta. Taip pat gąsdino stereotipai. Tačiau dabar smagesnio sporto neįsivaizduoju – labai džiaugiuosi, jog dvejones nugalėjo noras lavinti jėgą, ištvermę bei kūno koordinaciją.“